Biz Kimiz ?

Aslan Yapı olarak kurulduğumuz tarihten bu yana her türlü inşaat, müteahhitlik, mühendislik ve mimarlık hizmetlerini sunmak için ilk günkü heyecan ve disiplinle çalışıyoruz. Firmamız 2015 yılında kurulmuştur. Ege Bölgesi, Muğla ili ve  Marmaris ilçesinde müteahhitlik, kentsel dönüşüm, kat karşılığı inşaat, tadilat ve onarım, hafriyat ve yıkım, dış cephe ve mantolama hizmetleri sunmaktadır.  Tüm projelerimiz,  tecrübeli ve yetenekli ekibimizle başarı ile tamamlanmıştır. Yeni projelerimizde ise Aslan Yapı olarak  memnuniyetten ödün vermeden, mimarlarımız tarafından daha modern şekilde tasarlanarak inşa edilecektir.

İnşaat sektöründeki tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerimize en iyi yapıları inşa ediyoruz. Ege Bölgesi, Muğla İli ve  Marmaris İlçesinde artan kentsel dönüşüm ve kat karşılığı inşaat taleplerini karşılamak için en doğru adres Aslan Yapı olacaktır. Aslan Yapı müşteri memnuniyetini ön plana tutan yapısıyla, inşaat sektöründe öncü bir şirket olmak için her gün kendisini geliştirmektedir. Müşterilerimizin ve çalışma ekibimizin desteğiyle her türlü inşaat işlerinde sizlere en iyi hizmeti sunacağız. Yapının inşa edileceği bölgeyi tanımamız, bizlere ve sizlere artı bir değer katmaktadır. Bölgeyi tanıyarak ve bu bölgede kurulan bir firma olarak, siz müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabiliriz ve ihtiyaçları karşılayan daha iyi projelere imza atabiliriz.

Ege Bölgesi, Muğla İli ve Marmaris İlçesindeki doğal güzellikler ile uyumlu olacak şekilde yapı inşa ediyoruz.. Yıkım ve hafriyat sonucu ortaya çıkan moloz ve toprakları, çevreye zarar vermeden en uygun şekilde yaşam alanımızdan uzaklaştırıyoruz. Ege Bölgesi ve Marmaris ilçesinde en çok ihtiyaç duyulan sektör olan mantolama ve dış cephe uygulamalarında da Aslan Yapı sizin yanınızda olacaktır. Marmaris bölgesinin doğal yapısına uygun olarak yapılacak bir dış cephe uygulaması binanız için farklılık yaratabilir. Konuttan otele her türlü binanın dış cephe, onarım, inşaat ve hafriyat işlerini Aslan Yapı olarak yönetmeliklere ve kurallara uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Azmimizle, gelişen moder koşulların gerisinde kalmayarak hızlı bir şekilde yeni projeleri tamamlayacağız.

Disiplinli çalışmamız sayesinde müşterilerin beklentilerini karşılayacağız ve sunduğumuz projeleri gerçekleştireceğiz. Siz de inşaat, müteahhitlik, onarım ve tadilat, dış cephe ve mantolama, hafriyat ve yıkım işlerinde bir çözüm ortağı arıyorsanız Aslan Yapı sizin için en uygun çözümleri sunabilir. Müşteri odaklı yapımız, çevreye olan duyarlılığımız, Ege Bölgemize ve Marmaris’e olan saygımızla sizin için en kaliteli, en modern hizmetleri sunacağız. 

 

Hakkımızda

Aslan Yapı olarak kurulduğumuz tarihten bu yana her türlü inşaat, müteahhitlik, mühendislik ve mimarlık hizmetlerini sunmak için ilk günkü heyecan ve disiplinle çalışıyoruz.

Adres

Siteler Mahallesi 212.sk No:1/5 Marmaris

Telefon: 0532 067 56 87
Email: info@aslanyapiinsaat.com.tr

Blog


Çalışma Saatlerimiz

Destek ekibimiz size günde 7 gün 24 saat yardımcı olabilir.

  1. Pazartesi-Cuma: 09:00 - 17-00
  2. Cumartesi: 09:00 - 17-00
  3. Pazar: Kapalı
  4. İletişim: Açık 24/7