Misyonumuz

Aslan Yapı 2015 yılından beri Ege Bölgesi, Muğla ili, Marmaris ilçesinde inşaat ve müteahhitlik sektöründe hizmet vermektedir. Öncelikli hedefimiz inşaat sektöründe müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vererek, modern koşullarda yaşam alanı sağlayan projeleri inşa ediyoruz. Bu hedefi gerçekleştirmek için inşaat sektörünün en önemli faktörü olan projeye sadık kalmayı ve müşterilerimizin beklentisini karşılayarak memnuniyetlerini amaçlıyoruz. Sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek, en modern şekilde yürüttüğümüz çalışmalarla, çevreye  rahatsızlık vermeksizin inşaat projelerini gerçekleştiriyoruz.

Aslan Yapının en önemli misyonu, siz müşterilerimize modern yapılarda yaşam alanları oluşturarak, ihtiyaçları ve beklentileri karşılayarak mimarlarımız tarafından tasarlanan projeleri inşaa etmektir. Müşterilerimizden çalışan ekibimize herkesin memnuniyetini ve güvenliğini sağlamayı amaçlayarak hizmet veriyoruz. İnşaat projeleri; yönetim kadrosu, mimar ve mühendislerimiz ve ekip işçilerimizin azimli ve özverili iş birliği sonucu inşaa edilmektedir. Ekibimizle verdiğimiz hizmet sonucu oluşan modern yapılarımızda sizleri de yanımızda görmekten memnuniyet duyarız. 

Hakkımızda

Aslan Yapı olarak kurulduğumuz tarihten bu yana her türlü inşaat, müteahhitlik, mühendislik ve mimarlık hizmetlerini sunmak için ilk günkü heyecan ve disiplinle çalışıyoruz.

Adres

Siteler Mahallesi 212.sk No:1/5 Marmaris

Telefon: 0532 067 56 87
Email: info@aslanyapiinsaat.com.tr

Blog


Çalışma Saatlerimiz

Destek ekibimiz size günde 7 gün 24 saat yardımcı olabilir.

  1. Pazartesi-Cuma: 09:00 - 17-00
  2. Cumartesi: 09:00 - 17-00
  3. Pazar: Kapalı
  4. İletişim: Açık 24/7