Neden Aslan Yapı

Aslan Yapı 2015 yılından beri kat karşılığı inşaat, müteahhitlik hizmetleri, tadilat ve onarım, dış cephe kaplama ve mantolama, kentsel dönüşüm, hafriyat ve yıkım alanlarında hizmet vermektedir. Ege Bölgesi ve  Marmaris İlçesinde hizmet veren Şirketimiz hem yaşadığımız bölgede hem de ilçede yaşayan insanların ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayan, modern konutlarda yaşam alanı sağlayan, mimarlarımız tarafından tasarlanan estetik projeleri inşaa etmektedir. Siz de modern yaşam alanlarına memnuniyetle sahip olmak istiyorsanız Aslan Yapı'yı tercih etmenizi öneriyoruz.

Aslan Yapı olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Profesyonel iş ahlakımızla, her türlü inşaat işiniz için Aslan Yapı olarak yanınızdayız. Aslan Yapı olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamaktayız. Deneyimli ekibimiz, Aslan Yapıdan aldığınız hizmetlerin her aşamasında yer alarak size gerekli tüm bilgileri sağlayacaktır. 

Her türlü sorunuzun cevabını ve sektörün en iyi uygulamalarını Aslan Yapının bünyesinde bulabilirsiniz. 
 

Hakkımızda

Aslan Yapı olarak kurulduğumuz tarihten bu yana her türlü inşaat, müteahhitlik, mühendislik ve mimarlık hizmetlerini sunmak için ilk günkü heyecan ve disiplinle çalışıyoruz.

Adres

Siteler Mahallesi 212.sk No:1/5 Marmaris

Telefon: 0532 067 56 87
Email: info@aslanyapiinsaat.com.tr

Blog


Çalışma Saatlerimiz

Destek ekibimiz size günde 7 gün 24 saat yardımcı olabilir.

  1. Pazartesi-Cuma: 09:00 - 17-00
  2. Cumartesi: 09:00 - 17-00
  3. Pazar: Kapalı
  4. İletişim: Açık 24/7