carer banner

Açıklama

Kat karşılığı inşaat hizmetleri ya da diğer bilinen adıyla arsa karşılığı inşaat hizmetleri, kentsel dönüşüm sürecinin artmasıyla oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Aslan Yapı olarak kat karşılığı inşaat hizmetleri ile size yardımcı olmak için buradayız.Kat karşılığı inşaat hizmetleri özellikle arsa probleminin yaşandığı şehirlerde oldukça yaygın bir uygulamadır. Marmaris'te de kısıtlı imar alanı nedeniyle kat karşılığı inşaat projeleri açısından oldukça fazla uygulamaya ev sahipliği yapmaktadır. 

Arsa karşılığı inşaat hizmetindeyse, arsa payının bir bölümü inşaat şirketine verilerek, müşterilere bu payın kat karşılığı verilir. Arsa karşılığında yıkım işlemi olmayacağı için binanın olduğu duruma göre inşaatın tamamlanması daha kısa sürebilir. Arsa karşılığı veya kat karşılığı inşaat hizmetlerinde müşterinin arsasının veya binasının imar izni olması gerekir. Tüm bu izin durumları ilgili belediyelerden kontrol edilebilir. İzin olmaması durumunda belediyelere yapılan başvurularla imar izni alabilme seçenekleri mevcuttur. Aslan Yapı kat karşılığı inşaat hizmetleri kapsamında arsa veya binanın imar izni olup olmadığını kontrol eder. Bu şekilde müşterilerin belediyelerde vakit kaybetmesine gerek kalmaz.

Kar karşılığı inşaat hizmetlerinde müşterinin arsası veya binası için inşaat projesi çizilir. Bu proje aşamasında en önemli konu müşteri memnuniyetidir. Yasal sınırlar çerçevesinde şirket ve müşteri arasında en ideal proje görüşmeleri yapılır. İnşaat projesi izin için sunulmadan önce mutlaka müşteriye gösterilerek onayı alınır. Evde yaşayacak kişiler müşteriler olduğu için onların beğenmediği bir proje yapmak düşünülemez. Aslan Yapı, müşteri odaklı politikası ile kat karşılığı inşaat hizmetlerinde tüm bu koşulları sağlamaktadır.

Aslan Yapının kentsel dönüşüm, müteahhitlik ve yıkım ve hafriyat konularındaki tecrübesi kat karşılığı inşaat hizmetlerine de yansıyacaktır. Çünkü bu uygulama diğer üç uygulamayı da aynı çatı altında toplayan kapsamlı bir yapıya sahiptir. İyi bir kat karşılığı inşaat hizmeti için aynı oranda iyi bir müteahhitlik ve yıkım ve hafriyat hizmeti gerekmektedir.

Aslan Yapı tüm bu hizmetleri tek bir çatıda topladığı için kat karşılığı inşaat hizmetlerinde her zaman bir adım önde olacaktır. 
 

Hakkımızda

Aslan Yapı olarak kurulduğumuz tarihten bu yana her türlü inşaat, müteahhitlik, mühendislik ve mimarlık hizmetlerini sunmak için ilk günkü heyecan ve disiplinle çalışıyoruz.

Adres

Siteler Mahallesi 212.sk No:1/5 Marmaris

Telefon: 0532 067 56 87
Email: info@aslanyapiinsaat.com.tr

Blog


Çalışma Saatlerimiz

Destek ekibimiz size günde 7 gün 24 saat yardımcı olabilir.

  1. Pazartesi-Cuma: 09:00 - 17-00
  2. Cumartesi: 09:00 - 17-00
  3. Pazar: Kapalı
  4. İletişim: Açık 24/7