carer banner

Açıklama

Binanızın yaz ve kış koşullarına hazırlıklı olması için Aslan Yapı her türlü dış cephe ve mantolama hizmetleri sunmaktadır. Mantolama uygulamaları binaların kış aylarında yağmur ve rüzgar gibi etkilerden korunması için en etkili uygulamalar arasındadır. Binanız iç yapısını korumak ve betonun zayıflamasını önlemek hem binanın ömrünü uzatacaktır hem de su akıntısı, boya kabarması gibi fiziksel sorunları da ortadan kaldıracaktır. 

Mantolama çalışması yapılırken binanın hava almasını engellememeye dikkat etmek gerekir. Uygun malzeme seçimi ve doğru bir uygulamayla bu sorun ortadan kalkacaktır. Binanın yapısı değerlendirildikten müşterinin isteği doğrultusunda uygulamanın nasıl yapılacağına karar verilebilir. Uygulamayı yapacak takımımız müşterilerle her aşamada iletişim halinde kalarak, müşterilerin istedikleri sonuçların ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır. Dış cephe uygulamalarında genellikle XPS, EPS, taş yünü veya cam yünü gibi malzemeler kullanılır. Bu malzemeler binaya ısı yalıtımı sağlayarak yılın her ayında ısınma açısından tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Dış cephe uygulamalarıyla binanızı tamamen yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Dış cephe kaplamaları çeşitli malzemelerle ve çeşitli formlarda yapılabilir. Doğal taş görünümlü malzemeler, mozaikler, mermer, ahşap gibi malzemeler kullanarak binanızın görüntüsünü tamamen değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda ısı yalıtımlı dış cephe kaplamaları hem estetik bir görünüm hem de ısı tasarrufu sağlayacaktır. 

Mantolama ve dış cephe uygulamalarında malzemenin binaya ekleyeceği yük hesaba katılarak bu koşullara göre uygulama gerçekleştirilmelidir. Aslan Yapının profesyonel ve tecrübeli ekibi, gerekli tüm koşulları göz önünde bulundurarak siz müşterilerine en uygun seçenekleri sunacaktır.  Bu iki uygulamada da işçilik oldukça önemlidir. Binanızın dış cephesi ilk olarak görünen yer olduğu için kötü bir işçilik estetik olmayan sonuçlara yol açacaktır. Aslan Yapıda her türlü mantolama ve dış cephe kaplama işlerinizi en iyi işçilikle yapılacaktır. 

Aynı zamanda çatıda da ısı yalıtımı çalışmaları yapılabilir. Çatıda uygulanacak mantolama işleminde kullanılacak malzemeler, suya ve aşınmaya karşı dayanıklı olmalıdır. Mantolama ve dış cephe işleriniz için Aslan Yapıyı tercih ettiğinizde en iyi malzemelerin kullanılacağından ve en iyi işçiliğin uygulanacağından emin olabilirsiniz. Aslan Yapı  inşaat sektöründeki başarılarını yalıtım alanında da sürdürmektedir.
 

Hakkımızda

Aslan Yapı olarak kurulduğumuz tarihten bu yana her türlü inşaat, müteahhitlik, mühendislik ve mimarlık hizmetlerini sunmak için ilk günkü heyecan ve disiplinle çalışıyoruz.

Adres

Siteler Mahallesi 212.sk No:1/5 Marmaris

Telefon: 0532 067 56 87
Email: info@aslanyapiinsaat.com.tr

Blog


Çalışma Saatlerimiz

Destek ekibimiz size günde 7 gün 24 saat yardımcı olabilir.

  1. Pazartesi-Cuma: 09:00 - 17-00
  2. Cumartesi: 09:00 - 17-00
  3. Pazar: Kapalı
  4. İletişim: Açık 24/7