carer banner

Açıklama

Son zamanlarda inşaat sektörünün en fazla tercih edilen alanlarından biri de şüphesiz ki kentsel dönüşümdür. İnsanlar eski ve depreme dayanıksız binalarda oturma riskini almak istemediği için kentsel dönüşüm hizmetlerine başvurmaktadır. Ek olarak kentsel dönüşüme başvuran vatandaşlar için teşviklerin olması da inşaat sektörünün bu alanına olan talebi oldukça arttırmaktadır.

Kentsel dönüşümün diğer bir avantajı ise binanızın tüm altyapısının yenilenmesidir. Altyapınız yenilendiği zaman eski tesisatın yol açtığı problemler oldukça azalacaktır. Yenilenmiş binanız size problem yaratmayacağı için daha rahat ve huzurlu bir yaşama kavuşabilirsiniz. Kentsel dönüşüm yılların yükünü taşıyan eski binaların yeni yönetmeliklere uygun bir şekilde depreme karşı dayanıklı hale getirilmesidir. Kentsel dönüşümde yeni inşaat teknolojileri ve malzemeleri uygulandığı için binalarınız eskisinden çok daha iyi bir duruma kavuşacaktır.

Kentsel dönüşüm sadece İstanbul gibi büyük şehirlerle sınırlı değildir. Türkiye’nin her yerinde kentsel dönüşüm uygulamaları bulunmaktadır. Marmaris de kentsel dönüşümün uygulandığı bölgelerden biridir. Aslan Yapı olarak Marmaris bölgesinde eski binalarınızı dönüştürmek için yanınızdayız. Marmaris bölgesi, eski bir yerleşim alanı olduğu ve deprem riski taşıdığı için kentsel dönüşümün uygulandığı alanlardan biridir. Bu şekilde eski ve dayanıksız binaları yenileyerek, depreme dayanıklı binalarda yaşama şansını elde edebilirsiniz. 

Bu uygulamalarda en güncel teknolojiler ve profesyonel bir ekip en önemli koşullardır. Aslan Yapı olarak size bu iki koşulu da sunarak içiniz rahat bir şekilde evinizi kentsel dönüşüm kapsamında yenileyebiliriz. Ekibimiz her türlü güncel yönetmeliklere ve kanunlara hakimdir ve her türlü sorunuzu yanıtlamak için yanınızda olacaktır. Sektördeki deneyimimizi kentsel dönüşüm uygulamalarında da ortaya koymaktayız. İnşaat sektöründeki tüm gelişmeleri takip ederek siz müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmak adına çalışmaktayız.

Kentsel dönüşüm zorlu bir süreç gibi görünebilir. Aslan Yapının bünyesindeki profesyonel ekipler kentsel dönüşüm süreci sizin için artık bir problem olmayacak. Evinizi, iş yerinizi veya otelinizi kentsel dönüşüm sürecine sokmak istiyorsanız Aslan Yapı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Aslan Yapı olarak 2015 yılından itibaren Marmaris bölgesindeki her türlü kentsel dönüşüm hizmetleri için yanınızdayız. 

Hakkımızda

Aslan Yapı olarak kurulduğumuz tarihten bu yana her türlü inşaat, müteahhitlik, mühendislik ve mimarlık hizmetlerini sunmak için ilk günkü heyecan ve disiplinle çalışıyoruz.

Adres

Siteler Mahallesi 212.sk No:1/5 Marmaris

Telefon: 0532 067 56 87
Email: info@aslanyapiinsaat.com.tr

Blog


Çalışma Saatlerimiz

Destek ekibimiz size günde 7 gün 24 saat yardımcı olabilir.

  1. Pazartesi-Cuma: 09:00 - 17-00
  2. Cumartesi: 09:00 - 17-00
  3. Pazar: Kapalı
  4. İletişim: Açık 24/7