Vizyonumuz

Aslan Yapı olarak inşaat sektöründe lider olmak ve en son teknolojileri kullanarak, mimarlarımız tarafından tasarlanan modern projelerimizi uygulayarak, siz müşterilere en iyi hizmeti sunuyoruz. Projelerimizde yenilikçi yaklaşım ve güvenilir hizmetler sağlayarak sektörün gelişmesini ve yenilenmesini amaçlıyoruz. Aynı zamanda inşaat ve müteahhitlik hizmetlerimizde çevreyi koruyarak, Ege Bölgesi ve Marmaris ilçesinde yaşayan insanlara rahatsızlık vermeksizin çalışmayı kendimize yol olarak belirledik.

Yaşadığımız Ege Bölgesi ve özellikle de Marmaris ilçesi korunması gereken bir alandır. Şirket olarak hem yaşadığımız bölgede hem de ilçede yaşayan insanların ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayan, modern konutlarda yaşam alanı sağlayan, mimarlarımız tarafından tasarlanan estetik projeleri inşaa ediyoruz.Müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetlerini kazanarak inşaat sektöründe emin adımlarla ilerlerken sizleri Aslan Yapı'nın yanında görmekten memnuniyet duyarız

Hakkımızda

Aslan Yapı olarak kurulduğumuz tarihten bu yana her türlü inşaat, müteahhitlik, mühendislik ve mimarlık hizmetlerini sunmak için ilk günkü heyecan ve disiplinle çalışıyoruz.

Adres

Siteler Mahallesi 212.sk No:1/5 Marmaris

Telefon: 0532 067 56 87
Email: info@aslanyapiinsaat.com.tr

Blog


Çalışma Saatlerimiz

Destek ekibimiz size günde 7 gün 24 saat yardımcı olabilir.

  1. Pazartesi-Cuma: 09:00 - 17-00
  2. Cumartesi: 09:00 - 17-00
  3. Pazar: Kapalı
  4. İletişim: Açık 24/7